Akbank Hesap İşletim Ücreti!!

İlhan Ü. |

İki yıldır kullanmadığım hesabıma para girişi oldu. Anında 55 ve 60 TL olmak kaydıyla işlem ücreti adı altında kesinti yapıldı. Kullanılmayan hesaptan nasıl ücret talep ediyorlar anlamıyorum. Müşteri hizmetleri iade edemeyeceklerini söylediler gerekirse mahkemeye kadar başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan Ü.
  09 Ocak
  14:30

  Sorun girilmedi giderilmezde. Bende hesap ve kartı iptal ederek çözdüm sorunu

 • 03 Kasım
  18:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • İlhan Ü.
  29 Ekim
  08:42

  Sayın Akbank genel müdürlüğü, maile adresime iadenin mümkün olmadığını belirtmişsiniz. Siz kullanılmamış boş bi hesaptan sırf para girdi çıktısı olsun diye para yatırır yatırmaz 55 ve 60 TL olmak üzere işlem ücreti alıyor ve bunu da talep etmeme rağmen iade etmiyorsan benim daha diyecek birşeyim yok. Hukuki yoldan gerekirse 500 lira harcayacağım ama bu parayı size bırakmayacağım

 • 28 Ekim
  11:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi