Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Esra O. |

Akbank hem hesap hem de kredi kartı kullanıcısıyım. Maaş hesabımızda banka değişikliği yapıldığı için Ocak ayında hesap işletim ücreti kestiler. Hesabımı kredi kullandığım için açık tutuyorum. Buna rağmen iki fatura otomatik ödeme talimatı verirsem iade edecekleri söylendi. Tamam dedim iki fatura ödeme talimatı verdim. İade yapıldı. Faturalarım için düzenli hesabıma para yatırıyorum ödeniyor. Fakat şimdi bugün 60 lira kesmişler. Açıklama olarak kriterlere uymadığım söyleniyor. Daha ne yapmam gerekiyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  14:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Temmuz
  11:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi