20 Mayıs 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

2001 yılından bu yıla kadar Akbank müşterisiyim, kredi kartım var devam eden kredim (2) kredim vardı; başka bir bankadan yapılandırmak maksatlı kredi çektim ve şubeye EFT yaptım, telefonla arayarak kredimi kapatmalarını rica ettim, sağolsunlar kapattılar ama 12.04.2013 tarihinde hem kredim kapatılıyor hemde 2012 yılına ait hesap işletim ücreti alınıyor.

Bilgim dışında, yanı sen misin kapatan krediyi sana 47.98 TL ceza kestik demeye getirdiler. Yani 2013 yılına ait hesap işletim ücreti olsa tamamda 2012 yılına ait hesap işletim ücreti 2013 yılının nisan ayında alınmasının ve krediyi kapatttığım gün alınmasının bir açıklamasını yapamadılar, mail attım yaptıkları işin yasal olduğu maili geldi.

Mesut 33 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 22 Mayıs 2013

    Hala geri dönüş yok bankadan

  • Akbank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön