Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Busem Z. |

Geçen ay fish kartımın tüm ekstre borcunu kapattım. Çağrı merkezini aradım borcumun yattığını kartımın iptal olduğunu söyledi. Bugün tekrar aynı ekstre hiç ödenmemiş gibi tarafıma gönderildi. Çağrı merkezini tekrar aradığımda yatırdığım paranın hesap işletim ücreti kesildiği için kredi kartı borcumun kapanmadığını bildirdi. Kullanmadığım ve açıldığının varlığımdan haberim olmadığı vadesiz hesabımdan kesildiği söylenen hesap işletim ücretinin iade edilip kredi kartı borcumun kapanmasını ve kartımın kapanmasını istediğimi bildirdim. Ama kalitesiz hizmet sayesinde asla geri dönüş alamadım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  11:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Haziran
  16:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi