02 Mayıs 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Küçükçekmece tüketici sorunları ilçe hakem heyeti başkanlığına akbank a. ş. kesilen hesap işletimleri için başvuruda bulundum ve başvuru sonucu lehime sonuçlandı. bununla ilgili heyet hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili akbanktan verdikleri yazıyla talep edebileceğini yazı olarak tarafıma yolladılar.

Bu yazıyı 2. ay önce akbank a. ş. ye yolladım. bankadaki müşteri temsilcisi bu konu ile ilgili fotokopisini aldığı yazıyı genel müdürlüğe ileteceğini ve en kısa zamanda incelenip size dönüleceğini bilgisini verdi. ancak 2 aydır arayan yok. üstüne her arayışımda hep inceleme de olduğunu ve dönüleceği bilgisini veriyorlar. sonuçlanan bir kağıt parçasının neyi incelenecek anlayamıyorum.

Cenk 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön