Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Güllü E. |

14.05. tarihinde hesabımdan 55 TL hesap işletim ücreti kesildi. Çağrı Merkeziniz arayıp iadesini talep ettiğimde telefondaki bayan saygısız üslubu ile iade yapamayacaklarını söyledi. Bunun üzerine hesabımı iptal etmek istediğimi belirttim ve bu işlem için de şubeye gitmem gerektiği söylendi. Herhalde artık yeterince müşteriniz var ve 10 yıllık müşterilerinize eskisi kadar değer vermiyorsunuz. Hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum: Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güllü E.
  22 Mayıs
  17:21

  Şikayetimi çözmek yerine beni arayıp kredi kullandırmak istiyorsunuz

 • Güllü E.
  18 Mayıs
  23:00

  Gelen mailde 2 adet yeni ödeme talimatı vermem durumunda işlem ücretinin iadesi olacağını belirtmişsiniz. Mevcut 3 adet talimatım var ve bunun haricinde herhangi yeni bir talimat vermeyeceğim. Ücretin iadesi olmayacaksa hesabımın kapatılmasını talep ediyorum

 • 15 Mayıs
  14:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 15/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 15 Mayıs
  11:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi