Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Utku Ş. |

Maaş hesabı olarak açtırdığım ve önceden hiçbir hesap işletim ücreti alınmayan hesabımdan, bana önceden haber verilmeden, 55 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu ücretin iadesini istiyorum. Bu iadeyi almak için de, iki tane otomatik fatura ödeme talimatı vermek zorunda değilim. Çünkü ben bu hesabı açtırırken bana bu konuda bilgilendirme yapılmamıştı.

Bana kısa sürede dönüş yapılmazsa ve param iade edilmezse, hesabımı kapatacağım. Eşim de aynı şekilde hesabını kapatacak.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  13:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 14/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 11 Mayıs
  10:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi