Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Uluhan M. |

Akbank'a ait 085022****no.lu numaradan sürekli arayıp otomatik bir sekreter hesap işletim ücretinin 55 TL'den 60 TL olacağını ödemem gerektiğini falan söylüyor. Bu hesapta hiç hesap hareketi (sadece açılmış olması için açılmış bir hesaptır) bu yokken bu ücreti talep etmesi çok saçma. Bu konudan dolayı Akbank'tan şikayetçiyim!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  17:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Mart
  17:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi