Akbank Hesap İşletim Ücreti

Pınar K. |

Akbank hesabıma 55 TL hesap işletim ücreti alındı. Hiçbir şekilde bildirim yapılmadı. Ve sadece kredinin ödendiği hesabımdan alındı. Başka bir banka personeliyim bu konuda müşteriye bildirim yapılması artık bankalar için yasal zorunluluk. Ve sadece kredi ödemesi yapılan başka hiç bir şekilde kullanılmayan hesaplardan hesap işletim ücreti alınmıyor. Bunu arayarak görüşebileceğim Akbank'ın bir şikayet birimi bile yok. Bu gün içerisinde görüştüğüm üç müşteri temsilcisi de farklı yanıt verdi. Onlardan da ayrıca şikayetçiyim. Görüşmelerimin dinlenip tarafıma gerekli bilgilendirme yapılmadan ve sadece kredi ödemesi için kullandığım hesabımdan kesilen bu haksız tutarın acilen iadesini istemekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:10

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi