Akbank Hesap İşletim Ücret İadesi!

Melek M. |

Kredimden dolayı vadesiz hesabından ücret kesilmemesi için kredimi her ayın 11'inden önce ödemem talep edildi ve hesap kartını bir defa bir işlemde kullandığım için 60 TL kesildi iade edilmedi. İkinci defa kesilmemesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim ve mobil internet bankacılığında üye oldum 3 ay boyunca her ay bir defa girildiğinde 60 chip para verilecek dendi ve bugün gece 60 TL kesildi.

İade chip için aradık 45 dakika bağlanmadı temsilci ve görüştüğümüz de; o kampanyaya üyelik yok dendi aramışsınız ama abonelik yok dendi. Bir daha kesilmez ama iki fatura talimatı verdim dedim öyle bir uygulamamız yok, 2016'da kesilecek dedi. Hesabın kapatılmasını ve 120 TL'nin iadesini istiyorum!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  09:31

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi