21 Aralık 2015

Akbank Hesap İşletim Ücret İadesi!

Kredimden dolayı vadesiz hesabından ücret kesilmemesi için kredimi her ayın 11'inden önce ödemem talep edildi ve hesap kartını bir defa bir işlemde kullandığım için 60 TL kesildi iade edilmedi. İkinci defa kesilmemesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim ve mobil internet bankacılığında üye oldum 3 ay boyunca her ay bir defa girildiğinde 60 chip para verilecek dendi ve bugün gece 60 TL kesildi.

İade chip için aradık 45 dakika bağlanmadı temsilci ve görüştüğümüz de; o kampanyaya üyelik yok dendi aramışsınız ama abonelik yok dendi. Bir daha kesilmez ama iki fatura talimatı verdim dedim öyle bir uygulamamız yok, 2016'da kesilecek dedi. Hesabın kapatılmasını ve 120 TL'nin iadesini istiyorum!

Melek 43 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön