Akbank Hesap İşletim Masrafı Kesildi.

Ender U. |

Hesap işletim masraf iadesi alınmaması için 2 adet fatura ve en az 6 ay ödenme şartı istemişlerdi. Bende 3 tane otomatik ödeme talimatı verdim ve en az 6 aydır da ödeniyordu. Buna rağmen 56,5 TL 2015 1. yarıyıl masrafı kesmişler. İadesini istediğimde bana iade edemeyiz dediler. Bankaları yeni bir karar almış iade yapmıyorlarmış. Ayrıca bu otomatik ödemelerin son ödeme tarihinde sistem tarafından çekilmesi gerekiyormuş ben ise hesaba para gönderdikten sonra kendim son ödemeyi beklemeden hesaptan ödüyormuşum. Bu sebeple sistem otomatik ödemeleri ödenmedi görüyormuş. Böyle bir şey olamaz. Bu sisteminizin bir açığıysa bundan bana ne. Sonuçta ödemelerim hesabımdan yapılıyordu.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  14:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 27/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Temmuz
  16:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi