Akbank Hesap İşlem Ücreti Kesildi.

Nuri B. |

Ben iki adet otomatik ödeme vermeme rağmen yine de işlem ücreti kesildi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  14:43

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10/11/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Nuri B.
  10 Kasım
  16:48

  Bir hafta oldu günlük müşteri hizmetlerini arıyorum ama ne yardımcı olan var ne de yol gösteren bankayada bize ulaşın deniliyor ama günlük yazıyorum arayan yok Akbank bu kadar mı kötü oldu yok mu bana yardımcı olacak bankayla ışıkımı kesecek duruma geldim yani

 • Nuri B.
  08 Kasım
  15:40

  Ne zaman iletişime gececeksiniz sabirsizlikla bekliyorum bir hafta oldu

 • 06 Kasım
  14:44

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi