Akbank Hesap Ekstresi Talebime Cevap Vermedi!

Reşat Ç. |

Akbank'tan 25 Aralık 2013 tarihinde Şırnak Silopi Şubesinden son 10 yılda çekmiş olduğum tüketici kredilerinin dosya masrafını gösterir ekstreleri talep etmiştim. Ancak bu talebime en kısa zamanda size bilgi verilecek şeklinde cevap verildi. Bu tarihe kadar beklememe rağmen tarafıma talebim ile ilgili herhangi bir cevap verilmemiştir.

Ayrıca yine Akbank'ın İstanbul Bahçekapı Şubesindeki son 10 yılda çekmiş olduğum tüketici kredilerinin de dosya masrafını gösterir ekstrelerinin de gönderilmesini istiyorum. Talebime cevap verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reşat Ç.
  07 Mart
  01:43

  Akbank bugüne kadar şikayetimi değerlendirememiş ve şikayetime cevap dahi vermemiştir. Her defasında Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir şeklinde mesaj yollayarak oyalamaktadır.

 • Reşat Ç.
  20 Şubat
  01:52

  Akbank müşteri hizmetleri talebim ile ilgilenmemekle birlikte cevap vermek tenezzülünde bulunmamaktadır. Bana her defasında Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir şeklinde mesaj yolladıktan sonra cevap vermeyerek oyalamaktadırlar.

 • Reşat Ç.
  17 Ocak
  22:34

  Cevap Verilmemiştir.

 • 13 Ocak
  18:09

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi