09 Mayıs 2014

Akbank Hesabımı Kapattığım Halde Aramaya Devam Ediyorlar.

Daha önce Akbank müşterisiydim ancak kredi kartı ücreti aldığı için hesabımı yıllar önce kapattım. Fakat hala arayıp onay verdiğim takdirde 5 TL chip para vereceklerini söylüyorlar. Bugün (08.05.2014) 4442525'i arayıp bir daha beni aramamalarını söyledim.

Müşteri temsilcisi artık aranmayacağımı söyledi fakat 2 defa daha aradılar. Akbank'ın tacizinden sıkıldım. Güya yaptığım görüşme dinleniyor. Eğer gerçekten dinleniyorsa, bugün yaptığım görüşmeyi dinlesinler. Ve neden hala beni 2 defa daha aradıklarını cevaplasınlar. Artık taciz ve rahatsız edilmek istemiyorum.

Korhan 131 Okunma

Cevaplar

  • Korhan 10 Mayıs 2014

    Ben "Bize Ulaşın" linkinden de şikayetimi size belirttim. 2 defa 4442525 numarayı arayıp (konuşmaları kayıt altına aldığınızı söylüyorsunuz, dinleyebilirsiniz) bir daha aramanızı istemediğimi belirttim. Daha başka ne yapabilirim? Mahkemeye gidip, şikayet etmem mi gerekiyor? Aramanızı iS-TE-Mİ-YO-RUM!

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön