Akbank Hesabımı Kapatmıyor.

Volkan K. |

İnternet üzerinden okuduğum haberlerden kullanılmayan açık hesapları kapatmak için bankalarla iletişime geçmek gerektiği yazıyordu. Akbank'ın müşteri hizmetlerini aradım. Bankacılık hizmet sözleşmesi yok diye çağrı merkezinden kapatılmıyormuş. Madem öyle şimdiye kadar neden sözleşme olmadan hizmet verdiler. Biran önce tarafımla iletişime geçilip hesabımın kapatılmasını istiyorum. Aksi halde yasal haklarımı kullanarak gereğini yapacağımı buradan bildiririm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan K.
  29 Nisan
  15:44

  ne değerlendirmesi bu?beni arayan bilgilerimi alıp soran yok.sadece burada çözümsüz durumda kalmasın diye şikayet klasik bi cvp.lütfen ivedi yardım..

 • 29 Nisan
  00:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi