Akbank Hesabımı Kapatmamış!

Murat D. |

1.7.2015 tarihinde Akbank Mersin İnönü Bulvarı şubesindeki hesabımı kapatmak için gittim ve bir dilekçe de verdim bu konuyla ilgili. Bankaya hiç bir borcum da bulunmuyor. Avans hesabını sıfırlamışlar ama hesabı kapatmamışlar. Hesabım halen bu gün itibariyle kapatılmamış gözüküyor. Şubedeki bayan memur işlemi şimdi yapamam yarın yapabilirim demesi de daha komikti. Akbank İnönü Bulvarı Şubesinden şikayetçiyim. Sorunumun ivedi olarak çözümünü bekliyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  13:22

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 06/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Temmuz
  14:39

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Murat D.
  02 Temmuz
  13:16

  Akbank Hesap Kapatmıyor
  1.7.2015 tarihinde Akbank Mersin İnönü Bulvarı Şubesindeki hesabımı kapatmak için gittim ve bir dilekçe de verdim bu konuyla ilgili.Bankaya hiç bir borcum da bulunmuyor.Avans Hesabını sıfırlamışlar ama Hesabı kapatmamışlar.Hesabım halen bu gün itibariyle kapatılmamış gözüküyor.Şubedeki bayan memur işlemi şimdi yapamam yarın yapabilirim demesi de daha komikti.Akbank İnönü Bulvarı Şubesinden şikayetçiyim.Sorunumun ivedi olarak çözümünü bekliyorum.