Akbank Hesabımdan Yapılan Kesinti Sorunu!

Erkan S. |

Akbank internet bankacılığı üzerinden döviz hesabı kullanıyorum. Bana sormadan 22 dolar civarı bir kesinti yapılmış. Bu paranın iadesini şayet edilmiyorsa Akbank kredi kartımı ve tüm parasal işlemlerimi iptal edeceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  14:36

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Temmuz
  11:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Erkan S.
  04 Temmuz
  12:07

  Akbank internet Bankacılığı üzerinden döviz hesabı kullanıyorum. Bana sormadan 22 dolar civarı bir kesinti yapılmış. Bu paranın iadesini şayet edilmiyorsa Akbank kredi kartımı ve tüm parasal islemlerimi iptal edecegimi belirtmek isterim. İlginiz için teşekkürler.