10 Nisan 2013

Akbank Hesabımdan SMS Şubesi Hizmeti Adına Kesilen Ücret!

Akbank Ankara Balgat Şubesi maaş müşterisiyim. 02.04.2013 tarihinde hesabımda 1 er lira olmak üzere aynı gün ard arda 50 defa "SMS Şubesi Hizmeti" adıyla kesinti yapılmış. Geri iadesinin yapılması için şubeye gittiğimde sorunuma bir çözüm bulmadılar. Neden bugüne kadar para kesilmediğini ve neden topluca kesildiğini sorduğumda hesabımın ilk defa artıya geçmiş olduğunu ve bunun için kesildiğini söylediler.

Yani benim hesabım bundan 5 yıl sonra artıya geçseydi topluca üç beş bin lira mı keseceklerdi.? Ayrıca bu hizmete benim bilgim olmadan dahil edilmişim demek ki! Bu mağduriyetimin giderilmesini hesabımdan haberim olmadan kesilen 50 liranın hesabıma iadesini talep ediyorum.

Ali 68 Okunma

Cevaplar

  • Ali 16 Nisan 2013

    Merhaba ; Şikayetimin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen şahsıma halen bir dönüş yapılmadı. Bugün akbanktaki tüm hesaplarımı kapatıp kredi kartımı iptal edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön