Akbank Hesabımdan Kesinti Yapıyor!

Hakan Y. |

Hesap işletim ücreti yasal olmamasına rağmen, tüketici mahkemelerinde hep tüketiciler lehine kararlar verildiği halde, Akbank da geçen yıllarda kesmiş olduğu yıllık kart ücretini geri ödediğine göre kesintinin haksız olduğunu kabul ettiklerini gösteriyor. Hala niye her yıl aynı tarihte ekstremde üyelik ücreti sürprizi ile karşılaşıyorum? 2012 Temmuz'unda bu konuda şikayet yazdım. 2013 temmuzunda şimdi yazıyorum. 2014'te de yazacak mıyım? Akbank hiç vazgeçmeyecek mi kart kesintisinden? İtiraz ederlerse en kötü ihtimal parayı geri öderiz; etmezlerse bize kar kalır diye mi düşünüyorlar?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  17:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi