20 Şubat 2013

Akbank Hesabımdan Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

19.02.2013 tarihinde hesabıma havale gelmesi ile beraber saniyeler içerisinde hesabımdan 67 TL gibi bir kesinti olmuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ; hesap işletim ücreti , sms ve hesap özeti bildirim ücreti bilgilerini aldım. Sms ajan kullanımım olmadı , hesap özeti bildirimi talep etmedim , hesabımda kredi için açılan bir hesap ve zaten dosya masrafını da peşin peşin verdim.

Bankanız tarafından mağdur edilmiş durumdayım ve bu mağduriyetimin giderilmesi amacı ile kesilen ücretlerin iadesini talep ediyorum. Bu memnuniyetsizlik ile bankanızla çalışmam imkansız hale gelecektir ve kredi kartımın kapatılmasını da talep ediyorum. Birçok özel banka hesap işletim ücreti almamaktadır.

Özcan 30 Okunma

Cevaplar

  • Özcan20 Şubat 2013

    Bütün şikayetlere ''kopyala - yapıştır'' şeklinde aynı metni yazıyorsunuz. Ben kandırmaca cevap değil , şahsımdan haksız yere almış olduğunuz paramın iadesini istiyorum... Şikayetlere aynı cevabı yazarak , şikayet konusunu çözmüş gibi görünmeyiniz lütfen !!!

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön