Akbank Hesabımdan Kesilen Para!

Cengiz K. |

29/07/2016 tarihinde hesabımdan 58.88 TL borç kesintisi yapıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu tutarın yatırım hesabı bakım ücreti olduğunu söylediler. Hisse senedi alım satım yaptığımda zaten komisyonunu alan banka, sanki bana buzdolabı ya da TV satmış gibi bunun bakım ücretini de kesiyor. Her türlü hesap hareketlerinde bana SMS gelirken bu kesinti sonrasında SMS'te atmadılar. Benim iznim olmadan cüzdanımdan para almak gibi bir şey. Akbank Yalova şubesine bu yaptığı olaydan rahatsız olduğumu belirten bir dilekçe yazdım sonucunu bekliyorum bu kesilen para hesabıma yatırılmazsa sonucu ne olursa olsun yasal işlem başlatacağım. Mağdur etmenin bir sürü değişik yolunu bulmuşlar şikayetçiyim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  15:25

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi