24 Eylül 2013

Akbank Hesabımdan Hesap Özeti Ücreti Kesti!

Akbank'ın uzun yıllardır müşterisiyim müşteri numarama bağlı olarak 8 TL x 3'er aylık toplam 24 TL olarak hesap özeti ücreti kesintisi bulunduğunu hesabımın bağlı olduğu şubedeki gişe yetkilisi bildirdi. Konu ile ilgili gerekli açıklamayı ve tarafıma kredi kartı ve mevduat hesabımın hesap özetlerinin mail yolu ile geldiğini bildirdim.

Ayrıca geriye dönük olarak 5 yıllık hesap özetlerimin kaydının bilgisayar ortamında (e-posta) hesabımda kayıtlı olduğunu ve kendilerine hukuki açıdan gerekli olması durumunda ibraz edebileceğimi söyledim. Şube müşteri yetkilisi ve telefon bankacılığı müşteri yetkililerine bildirmeme rağmen bu tutarın halen iptal edilmediğini iptal işleminin gerçekleşmemesi durumunda yasal ve hukuki olarak işleme koyacağımı tarafınıza bildiriyorum.

Ali 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön