27 Mart 2013

Akbank Hesabımdan Hesap Özeti Ücreti Kesildi!

4540*** müşteri nolu Akbank müşterisiyim,bugün internet bankacılığından hesabımı kontrol ettiğimde 15.03.2013 tarihinde hesabımdan 14 kalemde ayrı ayrı hesap özeti adı altında parça parça para kesilmiş. Toplamda 75 tl para kesmişler.Hesap işletim ücretini duydum ama nasıl bir şeydir bu. Hesap özeti diye bir kesinti mi var.

Akbank'tan şikayetçiyim ve bu iş için gerekli mercilere şikayetlerimi yapacağım.Kredi kartımı kapattım, şimdide hesabımdaki parayı çekip hesabımı kapatacağım, ayrıca çekmiş olduğum krediyi de başka bankadan çekerek kapatacağım. Akbank ile olan ilişiğimi keseceğim.

Yunus 37 Okunma

Cevaplar

  • Yunus29 Mart 2013

    hesap özeti adı altında alınan paramı iade edilmesini istiyorum. daha önce hesap işletim bedeli alıyordunuz iki fatura verin otomatik ödemeye dediniz verdik. bu ne ücreti anlamıyorum.

  • Yunus27 Mart 2013

    Daha önceki şikayetlerimde olduğu gibi cevap aynı. ne arayan ne soran var. çözüm üretilmiyor. ayrıca durduk yere elimizdeki paraya da el koyuyorlar.

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön