06 Şubat 2014

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti ve Pos Ücreti Aldı

Akbank Nalçacı şubesinin 008*** no'lu ticari müşterisiyim ve hesap ortalamam gayet yüksektir. Hesabı açarken hesap işletim masrafları almayacaklarını söyledikleri halde 2013 yılında 135 TL hesap işletim ücreti kestiler.

Pos bağlarken de masraf alınmayacağını söylediler fakat her ay 9 TL pos hizmet ücreti kestiler.
Yine 2012 yılına ait olduklarını söyledikleri düşük ciro ücreti diye 1 sene sonra 2013 yılında habersizce 1 günde 10 parça halinde 118 TL ücret kesmişler. Yine diğer dönemlerde de kesmişler. Bunları şube yetkilisine söylediğimde genel müdürlüğe yazalım abi diye hep bizi oyaladılar ve hiçbir netice vermediler. Bu kesilen ücretler iade edilmediği sürece Akbank suçu sabittir.

Yusuf 185 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 10 Şubat 2014

    henüz bir netice verilmedi,şikayetim devam ediyor.

  • Akbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön