19 Aralık 2013

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Akbank Osmaniye şubesinden 2006 yılında iki ayrı hesabım vardı. Birisi kredi hesabım diğeri vadesiz hesaptı. Kredi taksidini ödemeye gittiğimde vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesmişlerdi. O zaman 180 milyon civarında iyi bir para ödedim. Kredimi erken kapattım diğer hesabımı da 2009 yılında kapattım tekrar işlem ücreti almasınlar diye. Bugün bankaya gittim hem yapılan hayat sigortasının ve ferdi kaza sigortasının iade edilmesi için.

Banka çalışanı ekranda göremedi ne kadar kesinti yaptıklarını. 2006 yılındaki hesaplarımın incelenerek benden alınmış olan hesap işletim ücretinin ve kredi kullanırken yapılan sigorta tutarlarının tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Selver 66 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön