16 Eylül 2013

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Akbank Neo kartımdan geçen cuma 50 lira hesap işletim ücreti kesilmiştir. Kullanmadığım karttan böyle bir kesintinin yapılmasını kabul etmiyorum. Ayrıca bu kartı bana Akbank öğrenci olduğum için gönderdi ve herhangi bir sözleşme imzalamadığım halde bu kesintinin yasal olmadığını düşünüyorum.

Gereğinin en kısa sürede yapılmasını yoksa bu haksız kesinti için tüketici hakem heyetine başvuracağım ve Akbank ile bütün ilişiğimi keseceğim. Kredi kartımı kapattıracağım. Her yerde bangır bangır bu kesintilerin kaldırılmaya başlandığı ve yasal olmadığı söylenirken bankanızın hala müşterilerini mağdur etmesini anlamıyorum.

Meltem 166 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön