Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Tolga M. |

Akbank'tan 2011 yılı sonunda çekmiş olduğum tüketici kredisini erken kapama ile 21/06/2013 tarihinde kapamak istedim. Bankaya bir hafta önce kapama bedeline yeterli olduğunu düşündüğüm miktarı EFT ile gönderdim. Fakat bugün bankaya gittiğimde büyük bir şok yaşadım. Kredi çekerken bana açılan hesaptan her 6 ayda bir hesap işletim ücreti kesilmiş ve borç sürekli tam ödenmediği için eksi hesaba geçmiş. Bugün yaklaşık 500 TL'ye yakın fazladan para yatırarak kredimi kapatabildim. Üstelik bu para içinde bana hiç ulaşmayan hesap gönderim ücretleride var. Akbank'ın bu yaptığı gerçekten beni şok etti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  17:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi