05 Ocak 2015

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alındı.

Ben bu Akbank'ın ticari müşterisiydim. Biri gümüş diğeri abiye üzerine iki mağazam var 6 tane banka ile çalışıyorum ama içlerinde en berbatı, en hırsızı bu Akbank Eko pos diye bir hesap açtılar sakın inanıp da açtırmayın. Ekonomik falan değil size bağlarken sadece aylık 48 TL sabit ücret ödeyeceğinizi ve başka bir kuruş para ödemeyeceğinizi söylüyorlar.

Ancak bana yaptıkları gibi sizden habersiz iki tane hesap açıyorlar ve biri hiç kullanılmamış olsa bile 75 + 75 = 150 TL altı aylık hesap işletim ücreti yani senede toplam 300 TL haksız yere hesabınızdan habersiz para çekiyorlar. Müşteri temsilcisine şikayetimi bildirdim, bana verdiği cevap size çalışanımız yanlış bilgi vermiş demekle yetindi.

Muzaffer 242 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön