Akbank Hesabımdan Benden Habersiz Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Aslan K. |

Akbank maaş müşterisi iken açtırmış olduğum hesabımdan benden habersiz 26.06.2015 tarihinde 60 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Hemde maaş müşterisi sürem çok geçmeden 2 ay sonra 1 yıl bile geçmeden hesabımdan kesilen para geri yatmazsa hem vadesiz hesabımdaki paramı çekeceğim hem de tüketici haklarına yasal başvuruda bulunacağım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  13:24

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/11/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Aslan K.
  15 Kasım
  17:41

  Akbank bana geri dönüş hala yapmadı birkaç gün daha beklicem sonra paramı geri çekip tüketici hakem heyetine başvurup yasal yollardan hakkımı arıcam Akbank hesabımıda kapatacağım... .

 • 12 Kasım
  10:08

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi