Akbank Hesabımda 2 Tane Aktif Otomatik Ödeme Talimatım Olduğu Halde Haksız Yere 55 TL Hesap İşletim

Nur K. |

İgdaş, doğalgaz ve Avea faturası olmak üzere hesabımda 2 ödeme talimatım var. Hesabıma girdiğimde ödeme talimatlarım olduğu halde hesap işletim ücreti kesilmemesi gerekirken 20 Aralık 2014 tarihinde hesabımdan 55 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Çağrı merkezini aradığımda, 2 adet otomatik ödeme talimatımın 6 ay düzenli ödenmesi gerektiğini öne sürdüler.

Doğalgaz faturam haziran, temmuz, ağustos aylarında ödenmemiş. Ancak benim ödenmemiş doğalgaz faturam yok. Hesabımda hep para var. Yazın yazlıkta olduğum için İgdaş az olduğundan fatura göndermiyor. Bu yüzden kesilmeyen faturayı ödememekle suçlanıyorum. 55 TL iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  15:47

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi