Akbank Hesabıma Gelen Havaleden Masraf Alıyor!

Gül K. |

Akbank_Kavacık şb.MAAŞ_ müşterisiyim..Firmamız maaş ödemelerini Akbank_Kavacık Şb.aktarmadan önce çalışanların hesaplarından, kredi kartlarından her hangi bir masraf alınmayacağı konusunda anlaşmış olmamıza rağmen USD hesabıma GELEN havaleden 21,30-USD masraf alındı... Çok saçma olduğunu düşündüğüm gelen havaleden alınan masrafın iade edilmesini rica ederim..

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül K.
  31 Temmuz
  13:34

  30.06.2014 tarihli şikayetim ile ilgili HALA dönüş yapılmadı ayrıca 24.07.2014 tarihinde tekrar masraf 20,85-$+1,04-$ toplamda 21,89-$ masraf alındı... Müşterilerine karşı böyle kurumsal firmanın daha İLGİLİ olmasını beklemekteyim...

 • Gül K.
  07 Temmuz
  10:17

  Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm henüz yapılmadı... Akbank gibi kurumsal bir firmanın adına yakışmıyor bu gecikmeler,

 • 30 Haziran
  14:48

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi