Akbank Hesabıma Bloke Konmuş.

Ahmet O. |

2007 yılında Akbank'tan aldığım bireysel kredinin taksitlendirme borcunun 16 Ekim 2012 yılında bitmesine rağmen Bingl Şb. tarafından hesabıma bloke konulduğu Hesabımdaki Blokeyi kaldırmak için bağlı Şb.'yi aradığımda yetkisiz olduğunu blokeyi kaldıramadığını ve müşteri hizmetlerini aramam gerektiği, müşteri hizmetlerini aradığımda da yetkinin kendilerinde olmadığı, İcra takip kısmında olduğu, İcra Takip kısmını aradığımda hesabımda her hangi bir borç olmadığından bloke kaldırma ve hesap iptal işlemlerini bağlı Şubenin veya müşteri hizmetlerinin yapılabileceğini beyan ettiler, yaklaşık 1 saat telefon trafiğinde hiç bir işlem yapamadım, gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  15:52

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi