Akbank Hesabım Kapatılmıyor.

Mehtap A. |

2012 yılında ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi kapatmak için Nizip şubeye gittim. Orada çocuğumla rezil ettiler bireysel müşteri temsilcisi hiç ilgilenmedi krediyi kapattıktan sonra hesabımın da kapatılmasını istediğimde bunun mümkün olmayacağı kredi çektiğim şubeye gitmem gerektiği söylendi. Gerekçe ise hesabıma bağlı poliçe varmış. Hesabımı kapatın. Sigorta ücretimi de iade edin.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap A.
  04 Ocak
  06:14

  Üzerinden haftalar geçmesine rağmen hala sorunum çözülmedi bir arayan dahi yok süper ilgisiz bir banka aman bu bankayla çalışmayın şikayet dahi dikkate alınmıyor

 • Mehtap A.
  16 Aralık
  17:57

  Hala bir sonuç alabilmiş değilim ve ilgilenen bir görevli bile yok meğer buraya yazmak bile kar etmiyor bu banka için

 • 10 Aralık
  12:03

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 09 Aralık
  15:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi