Akbank Her Şeye Faiz Alıyor!

Hilal K. |

Kredi kartımı çaldırdım kapatmak için her banka gibi Akbank ida aradım hepsi kartlarımı kapatırken yeni kart gönderimini yaptılar fakat Akbank 5 lira istedi ben kartımın çalınması gibi stresle uğraşırken benden 5 lira para talep edildi. ayrıca ekstre tutarımı öğrenmek istedim cevahir şubesindeki bayan 4800 dedi bir kaç gün sonra ekstreme ulaşınca 4950 olduğunu farkettim .

Tekrar gittim yatırdım bayana da sordum siz böle söylemiştiniz diyerek şimdi faiz mi kesilecek dediğimde bana hayır denildi fakat 150 lira için 9 güne karşı tam 38 lira para kestiler itiraz ettiğimde böyle olması gerektiğini söylediler aslında böyle haksız bir olay daha öncede başıma gelmişti ve kapatmıştım şimdi anlıyorum Akbank.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Diğer Komisyonlar Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal K.
  27 Nisan
  11:38

  sorunuma çözüm bulmuş gibi davranıyorsunuz ya daha da sinir oluyorum

 • 23 Nisan
  18:15

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 22/04/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hilal K.
  23 Nisan
  07:59

  Şikayetime ceap dönülmedi ben zaten karta bedel aldıklarını biliyordum daha da akbankla çakışmakistemiyorum yazıklar olsun diyorum çünkü daha önce vadeli hesabımıda bu şeklide kapattırmışlardı

 • 19 Nisan
  16:33

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi