09 Mayıs 2016

Akbank Hediye Chip Para Ödemesini Yapmıyor!

Hesap işletim ücreti kadar Chip Para kampanyasına SMS yolu ile katıldım. Kampanyaya katıldınız mesajı tarafıma ulaşmış ve Ocak, Şubat, Mart aylarında mobil uygulamayı en az ayda 1 kez kullanmam karşılığında hesap işletim ücreti kadar (60 TL) chip para kazanacağımı taahhüt etmişlerdir. Aradan geçen 4 aylık süre sonucunda bahse konu banka, tüm şartları yerine tarafımdan getirilmiş olan kampanya chip para ödemesini gerçekleştirmemiştir.

Bu konuda geri bildirim yaptığım 3 farklı müşteri temsilcisi bana bahse konu kampanyaya SMS ile kayıt yapılmadığını, başvurunuzun geçersiz sayıldığını bildirmişlerdir ama unuttukları bir konu var; SMS görüşmeleri telefonumda hala kayıtlıdır! Ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Banka yetkilileri, diğer gönderilen tüm SMS'leri görebiliyor ama sadece bu SMS'i göremiyor nedense! Artık çalışmayacağım bu banka ile. Ve hakkımı hukuki yollarda arayacağım.

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön