Akbank Hayat Sigortası Yapılmış!

Arif E. |

2015 yılının temmuz ayında bankanızdan kredi çektim. Bununla birlikte bana hayat sigortası yapmışlar ve her yıl bir ücret karşılığında yenilenecekmiş. İptali için 4442525 müşteri hizmetlerinizi aradım, ancak iptali için oradan beni Avivasa Emeklilik sigorta firmasını yönlendirdiler. Bana sigortanın başka bir firma tarafından yapılacağının bilgilendirmesi yapılmadı. Avivasa Emeklilik müşteri hizmetleri de iptal ettirebilirsiniz. Ancak şubeden iptal ettirebiliyorsunuz denildi. Şube ile görüştüm. Şube ise, müşteri hizmetlerinden iptal ettirebiliyorsunuz diyor. Ben bu poliçenin iptalini istiyorum. Kalan tutarın hesabıma yatırılmasını istiyorum. Hiçbir şekilde de yenilenmesini istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  12:54

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi