Akbank Hayat Sigortası İadesi Hala Yapılmadı!

Adil A. |

Denizli Akbank Kaleiçi şubesinden geçen 2012 ağustos ayında 45000 TL tüketici kredisi kullandım. Krediyi çektikten 4 ay sonra kredimi erken kapattım. Krediyi kullanırken bana 5 yıl süreli ve peşin ödemeli hayat sigortası kullandırdılar. Ancak krediyi erken kapatırken bunun iade olacağını bana söylemediler, daha sonra bu ödemenin yapıldığını başka bankadan öğrendim.

Vakit kaybetmeden bankaya dilekçe ile başvurdum paramın iade edilmesi için. Müşteri temsilcisi bana paranın 1 hafta içinde iade olacağını söyleyip tekrar Akbank'tan hesap açtırdı ancak tam 22 gün oldu ne para iade edildi, ne arayan soran var. Pazartesi günü Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil A.
  24 Temmuz
  22:49

  pazartesi tekrar akbanka gittim bir daha bana dilekçe yazdırdılar 2 gün içinde yatar dediler ama 2 günü geçti hala yatmadı. parayı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar

 • Adil A.
  22 Temmuz
  17:37

  akbank benimle temasa geçmediki değerlendirme yapayım

 • Adil A.
  20 Temmuz
  14:27

  Maalesef ilk önce doğrudan bankanıza ilettim. Ancak müsteri hizmetleri yetkiliniz biz bu olayı bilemeyiz bunu subeye söyleyin dedi

 • 19 Temmuz
  16:33

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi