21 Eylül 2013

Akbank Havale Ücret Alıyor!

Akbank'ın maaş anlaşmalı bir müşterisiyim. Daha önceleri internet üzerinden yaptığım hiçbir işlem için ücret talep edilmezken son günlerde Akbank internetten yapmış olduğum herşey için havale ücreti alınmaya başlandı. Yani sıra bankanın benim gibi çalışan memurlar için oluşturduğu nar hesabından faiz uygulama durumuna geçildi. Bizden habersiz kullanım ücreti alınmaya başlandı.

Ekstreye bakmasak 85 TL ödemek zorundaydım. Anlaşmalı bankacılık yaptığımız kurumun bu kadar ilgisizliği biz müşterileri zor durumda bırakmaktadır. Benden önceki yapılan sözleşme gereği bu bankadayım ama en kısa zamanda bankayı değiştirmek için gerekli çalışmaları yapacağım.

Sertaç 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön