Akbank Hatalı Telefon Kaydı...

Mehmet Fatih U. |

Çalıştığım bankalar içerisinde en atıl ve yavaş olan bu banka, defalarca söylememe, şikayet etmeme rağmen kendi müşterilerinden birinin bilerek veya bilmeyerek sistemlerine kayıt etmiş olduğu telefonumu değiştirmiyorlar. Sürekli kredi, ıvır zıvır SMS gelip duruyor. İşin trajik komik tarafı her seferinde bankaları ile hiçbir ilgim/hesabım olmamasına rağmen bir türlü bu durumu düzeltmediler. Ayrıca müşteri temsilcilerine de ulaşmak mümkün değil.

Etiketler :

Reklam SMS Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih U.
  04 Haziran
  12:55

  Çözüldü diye SMS geldi, iki gün sonra aynı SMS'ler tekrar gelmeye devam ediyor. Yani siz bir telefonu kaydederken hiç doğrulama kodu vs.. göndermiyor musunuz? Nasıl bir bankacılık bu ya, herkes o zaman başkasının telefon numarasını versin dursun. Ayrıca bir müşteri temsilcisine bağlanmak bu kadar zor olmamalı.

 • Mehmet Fatih U.
  31 Mayıs
  13:46

  Bankanızda benim adıma herhangi bir kayıt yok. Sıkıntı da bu zaten. Herhangi bir kayıt olmamasına rağmen telefon numaramın kullanılması. Bakalım nasıl bir güncelleme olacak.

 • 31 Mayıs
  13:43

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi