27 Mart 2013

Akbank Hatalı Eksper Raporu Yüzünden Mağdur Edildim!

4 Mart günü evime hırsız girmesi üzerine müşterisi olduğum Akbank tarafından ev sigortamı kullanmak üzere başvuruda bulundum. Banka yetkilileri tarafından bilirkişiye yönlendirildim. 'iz ekspertiz' kurumu tarafından evime bilirkişi geldi polis tutanaklarının bir önemi olmadığı söyleyerek kendi tutanağını oluşturdu. Bankamın kaybımı karşılama şartı ise dolapların kilitli olması idi.

Ekspere uyarıda bulunmama rağmen bunu raporunda belirtmeyerek beni mağdur etti ve kaybım karşılanmadı. Bilgi almak için aradığımda ise gerekli ilgi ve alaka gösterilmedi! Evime hırsız girdiği yetmezmiş gibi birde Akbank ve İz ekspertiz kurumu tarafından mağdur edildim! Bu nasıl bir sigortacılık anlayışıdır!

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön