23 Ağustos 2013

Akbank Harcama İtirazına Red Cevabı Geldi!

30. 03. 2013 tarihinde **1413 nolu kredi kartımla yapmış olduğum internet alışverişi sonucunda alışveriş yaptığım firmadan iptal ve iade talep etmeme rağmen firma iadeyi yapmamıştır ve uluslararası bankacılık kurallarına göre de, internet üzerinden alınan ürün veya hizmetin teslim edilmemesi halinde, Charge Back durumu oluşarak bankanın gerekli araştırmayı yaparak sonuçlandırması ve ücret iadesini kart hamiline yapması gerekir.

Fakat Akbank işlemi kendiniz yaptınız diyerek araştırmadan başından savmıştır. Bankanın konuyla ilgili iadesini bekliyorum.

Serkan 177 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön