25 Eylül 2013

Akbank Harcama İtirazı!

Kendi halinde emekli bir insanım. Bir araba almak amacıyla biriktirdiğim paramı Akbank'a yatırdım. Güzel bir aracın ne zaman geleceği belli olmaz. Bir gün hesabımı kontrol etmek için bankamatiğe gittiğimde 23.07.13 ve 25.07.13 tarihlerinde hesabımdan 16 defa olmak üzere toplam 802 TL'lık yurtdışı harcama yapıldığını gördüm.

Hemen gişeye koşup hesabımın bloke edilmesini istedim. Banka yetkililerinden bu olayın açıklamasını istediğimde dilekçe ile başvurmamı istediler. Yaklaşık 2 aydan beri hesabımdan kaybolan bu paranın peşindeyim ama Akbank'tan gerekli ilgiyi göremiyorum. Artık tek çare tüketici mahkemesi olarak görünüyor. Mahkemeden başka seçenek bırakmadılar.

İbrahim 138 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön