Akbank Harcama İtirazı!

Handan S. |

Ak Bank müşterisiyim 02.05.2015 tarihinde kartımın internet üzerinden ele geçirildiğini yani benim yapmadığım bir harcamanın telefonuma mesaj gelmesi üzerini müşteri hizmetlerini aradım. Herkese söyledikleri gibi kartımı işleme kapattılar. Daha sonrasında inceleyip tarafıma dönüş yapacaklarını bildirdiler. 02.05.2015 tarihinde kartımdan yapılan harcama 951.64 TL bu benim bildiğim yani bankanın bana her aradığım da değişen harcamalar 19.05.2015 tarihinde bankadan aldığım bilgi 7,71 TL iade yapılmış, çok naziksiniz çok güzel incelemişsiniz bravo! Bu nasıl bir genişlik ve rahatlık anlamadım!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Handan S.
  04 Haziran
  10:53

  Bütün müşterilere aynı cevap kopyala yapıştır sistemi kullanılıyor.

 • 20 Mayıs
  16:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 20 Mayıs
  14:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi