11 Mayıs 2013

Akbank Harcama İtirazı!

Akbank' ın 5578 2920*****nolu kredi kart hamiliyim. Ekstremde yer alan ‘Turkcell İletişim
Hizmetleri' firmasından herhangi bir hizmet veya mal almamış olmama rağmen, 09. 05. 2013 tarihinde 180 TL harcama ekstreme yansıtılmıştır. Harcama karşılığında hiçbir hizmet almadım, fatura veya döküm tarafıma gönderilmemiştir. Bu harcama ile ilgili herhangi bir bilgim yoktur. Kredi kartımı kaybetmedim veya çaldırmadım. İşlem tarafımca yapılmamıştır.

Bu işlem bekleyen provizyonlar bölümünde iken bankayı defalarca aradım fakat ulaşamadım banka tarafından mağdur olmuş bulunmaktayım.

Sevgi 11.562 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 14 Mayıs 2013

    BANKANIZ MAİL ADRESİME : Kredi kartı harcama itirazınız ile ilgili bildiriminiz Bankamızca incelenmiştir. İlettiğiniz harcama itirazı ile ilgili olarak imzalı dilekçe ile detaylı bilgi vermeniz halinde konuyla ilgili inceleme başlatılabilecektir. Dilekçenizi 0(262) 686 96 96 numaralı faksa göndermenizi rica ederiz. İLETİSİNİ GÖNDERMİŞ BEN ZATEN 11.05.2013 TARİHİNDE İMZALI FAX GÖNDERDİM DAHA KAÇ KERE YOLLAMAM LAZIM ???

  • Akbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön