Akbank Hala Hayat Sigortasını Devam Ettiriyor.

Tarkan B. |

Yaklaşık 2 yıl önce Akbank'tan kullanmış olduğum bireysel kredi borcumu kapattım. Bugün itibariyle cep telefonuma Akbank'tan bir mesaj geldi ki 2 yıl sonra. Aynen şöyle... Poliçe No.lu kredili hayat sigortanızın vadesi dolmuştur yenilemek için en yakın şubemize başvurun diye. Benim bugün itibariyle söz konusu banka ile hiçbir bağlantım yoktur.

Müşteri hizmetlerini aradım ve borcum olmayan ve ortada bir kredi olmamasına rağmen neden hala hayat sigortamın devam ettirildiğini veya neden devam ettirilmek istendiğini sordum. Gerekçeli bir açıklama alamadım ve iptalini istedim, yapamayacaklarını söylediler ve şubeye gitmemi istediler. Datça'da yaşıyorum ve en yakın şube Marmaris'te.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarkan B.
  23 Ocak
  10:18

  Şikayetlerimize standart cevap vermede çok ustasınız belli

 • 21 Ağustos
  12:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 17 Ağustos
  16:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi