07 Mayıs 2013

Akbank Haksız Yere Ve Habersiz Kesilen Hesap İşletim Ücretleri!

Yaklaşık 3 yıl önce Akbank'ta Neo Exi26 öğrenci hesabı açtırmıştım. Hesabı açtırırken öğrenci hesabı olduğundan benden herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Ancak kullanmaya başlamamdan kısa süre sonra 40 tl kesildi. Bunun üzerine hasabımdaki tüm parayı çekerek uzun zaman kullanmadım.

Ankara Maltepe şubesine danıştığımda hesabımın yanlışlıkla bireysel hesap olarak açıldığını öğrendim. Öğrenci belgesi getirir, dilekçe yazarsam İzmir şubesine gönderilerek kesilen paraların iadesi ve bir daha kesilmeyeceği söylendi. Tüm bunlar yapılmasına rağmen aradan 2-3 ay gibi bir zaman geçti ve yine az önce yatırdığım 60 TL'nin 50 TL'si anında kesildi.

Sorunun en kısa zamanda çözülmesini diliyorum.

Şafak 39 Okunma

Cevaplar

 • Şafak18 Mart 2014

  hiç bir şekilde çözüme ve uzlaşmaya yaklaşmayan bir firma olduğunu düşünüyorum..

 • Akbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 08.05.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Şafak14 Mayıs 2013

  bir hafta oldu hala değerlendiriyormusunuz? ben akbank ı müşterisini koruyan düşünen ve ilgilenen bir banka olduğunu düşündüğüm için tercih etmiştim. ancak görüyorum ki bu konuda sonuna kadar yanılmışım. konuyla ilgili değerlendirme yapacağız inceleyeceğiz gibi geçici cevaplarınızdan başkasını duyamadım sizden. bu konuyu size bildireli nereden bakılsa 3 ay oldu. artık geçiştirici cevap beklemiyorum sizden. doğrudan bilgi almak istiyorum. ayrıca müşterinin sorunlarına karşı bu kadar duyarsız tavırlarınız için ve beni bu kadar mağdur ettiğiniz için de sizden özür bekliyorum. eğer ki bu tavırlarınızı devam ettirirseniz türkiye bankalar birliği müşteri şikayetleri hakem heyetine de şikayetimi ileteceğim ve bu konuda ne kadar yasal hakkım varsa kullanacağım. iyi çalışmalar dilerim!

 • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön