Akbank Haksız Yere KMH Limitime Yasal Takip!

Faruk A. |

Akbank A. Ş ile daha önce maaş müşterisi olduğumuz dönemlerde kredili mevduat hesabım vardı ve artı para olarak bildiğimiz kmh limitim 0 tl idi, ama bana sormadan başka banka ile maaş müşterisi olarak çalıştığım halde bana 2000 tl kmh limiti açtılar ve kullanmak zorunda bıraktılar. Şimdi hiç bir telefon açmadan ihtarname çektiler ve anlaşma yoluna gitmiyorlar. Böyle anlayışı olur mu ?

Benim borcum 2000 tl iken şimdi 2457 tl ve 61 tl ihtarname masrafı istiyorlar. 0003154133 kredili müşterisiyim Akbank gibi bir bankadan şikayetçiyim. Ben istemeden bana kmh limiti nasıl açmışlar ? Anlaşma yoluna gitmiyorlar.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  09:35

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi