29 Ağustos 2013

Akbank Haksız Yere Kesilen Ücretlerin İade Edilmesini İstiyorum!

Bankanızın eski müşterilerindenim 5571 *******07 nolu kredi kartımı aldığım tarihten beri tüm işlemlerimi otomatik ödeme talimatı vermiştim. 2013 yılındaki ödemelerimi son ödemelerden önce neo kartıma yatırmama rağmen geç alınıyor, benden aylık 40 TL faiz kesiliyor.

Haksız olarak kesilen paraların geri ödenmesini ve tarafıma bildirilmesini talep ediyorum. İadesinin yapılmadığı taktirde tüketici mahkemesinde yasal haklarımı arayacağım. Ödeme yapılmama durumu var ise tarafıma 22.09.2013 tarihinde ödemem gereken toplam bedeli yatırıp Akbank kartlarımın hepsinin iptal edilmesini talep ediyorum.

Gereğinin yapılıp tarafıma bildirilme yapılmasını rica ederim.

Hamit 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön