Akbank Haksız Yere Kesilen Param Eksik İade Edildi!

Meryem A. |

2012 yılının Mayıs ayında Akbank tan kredi çekmiştim. Bir hafta sonra hesabımdan yaklaşık olarak 50 TL kesildi. Sorduğumda kullanım ücreti olduğunu ama iki tane otomatik ödeme talimatı verirseniz bundan sonra kesilmeyecek dendi.

2013 yılının Şubat ayında kredi borcumun tamamını ödememe rağmen hesabımdan yaklaşık olarak 48 TL daha kesildi. Bankaya gidip durumu bildirince '' merkeze not düşelim, paranız geri verilsin dendi'' Fakat not düşüldükten sonra kesilen paramın sadece 18 TL si geri ödendi. Geriye kalan kısım ödenmedi. Ödenmeyen paramın ( yaklaşık 30 TL ) geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  10:06

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

  Müşteri Şikayet Yönetimi