Akbank Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiyor...

Sevim B. |

Tekirdağ' Hayrabolu ilçesinde Akbank hesabımdan 2015 yılı içinde bilgim dışında 2 defa 60+60 kesilmiştir ve ayrıca limiti 750 TL olan kredi kartımdan kartımdan 90 TL kart aidatı alınmıştır. Fark edip Akbank'ı aradığımda kesinlikle iade etmeyeceklerini söylediler. Ben yıllardır Akbank'ı sevdiğim için işlemlerimi hep bu bankadan yapıyorum. Yapılan kesintileri iade etmezlerse hesabımı kapatacağım. Dahada olmazsa hakkımı almak için Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Para kolay kazanılmıyor evde kendi çabalarımla yaparak kazanmaya çalışıyorum. Banka bu şekilde el koyuyor. Kısa sürede sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  13:00

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi